.
شنبه 23 تير 1403.

اطلاعیه 1

 

مرکز مطالعات طب سوزنی از تاریخ 22 سپتامبر2013

بعنوان عضو اصلی و رسمی سازمان جهانی طب سوزنی(WFAS) گردید.

  

 

در تاریخ 22 سپتامبر 2013 کمیته اجرایی سازمان جهانی طب سوزنی و موکسابوسیون (WFAS) با اکثریت آراء ، عضویت مرکز مطالعات طب سوزنی « از موسسه مطالعات علمی نادعلی اسماعیلی » را بعنوان عضو اصلی و رسمی آن سازمان تصویب نموده است. براین اساس مدیریت مرکز مطالعات طب سوزنی دارای 2 حق رای در تصمیم گیریهای آن سازمان برخوردار گردید.

                                                                  

                                                                                                  عکس ریاست سازمان جهانی طب سوزنی و مدیر مرکز مطالعات طب سوزنی 6/8/2013

 قابل ذکر است که مرکز مطالعات طب سوزنی ، بعنوان اولین و با سابقه ترین مرکز علمی طب سوزنی در کشور می باشد که در سال 1370 تاسیس و به ثبت رسیده است و هم اکنون با دارا بودن بیش از 750 نفر عضو بعنوان بزرگترین مرکز طب سوزنی در کشور و خاورمیانه محسوب می گردد.      

    مرکز مطالعات طب سوزنی در سازمان جهانی طب سوزنی (WFA ) بعنوان نماینده رسمی از ایران در آن سازمان محسوب میگردد و برای اولین بار ایران بعنوان چهل و ششمین کشور عضو آن سازمان شده است.

 مرکز مطالعات طب سوزنی بعنوان عضو رسمی عملا در تمامی زمینه های علمی و اجرایی طب سوزنی ، آموزش ، پژوهش ، استاندارد سازی و نیز کلیه امور مربوط به طب سوزنی و موکسابوسیون و نیز انتخاب ریاست و اعضاء کمیته های آن سازمان با دارا بودن 2 حق رای قادر به ایفای نقش اساسی خواهد بود. ضمن اینکه پل ارتباطی ، بین اعضاء و سازمان جهانی طب سوزنی، محسوب می گردد .

 

رابطه رسمی سازمان بهداشت جهانی (WHO) با سازمان جهانی طب سوزنی (WFAS)

در ژانویه سال 1998 ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) طی قطعنامه EB101.R21 در جلسه اجرایی 101 خود روابط خود را با سازمان جهانی طب سوزنی WFAS بررسی و تایید رسمی نمود وازآن زمان، WFAS بعنوان یک سازمان بین المللی طب سوزنی منحصر به فرد دارای یک رابطه رسمی با WHO تبدیل شده است .   

 توجه : تا چند روز دیگر اطلاعات کامل و جامع از فعالیت های سازمان جهانی طب سوزنی و موکسابوسیون (WFAS ) و نیز موضوعات مورد بهره برداری برای اعضا بشرح زیر در سایت مرکز اطلاع رسانی خواهد شد :

 - نحوه عضویت اعضا مرکز در آن سازمان          - بهره برداری از سیستم آموزشی آن سازمان

 - ارتقاء و هماهنگ سازی سیستم آموزشی    - دعوت از مدیران آن سازمان به ایران

 - برگزاری امتحانات با حضور مسئولین آن سازمان برای اعضا مرکز و صدور گواهی از آن سازمان و . . .

     

« ارتقاء جایگاه علمی « مرکز مطالعات طب سوزنی » را به کلیه اعضاء

 

و دست اندرکاران طب سوزنی در کشور تبریک می گوییم »

                                                                

آخرین اخبار سایت